Wat ga je doen?
Als locatieondersteuner speel je een essentiële rol in het welzijn van onze cliënten en de dagelijkse gang van zaken binnen onze zorglocaties. Jij draagt bij aan een schone, opgeruimde en gastvrije omgeving en ondersteunt cliënten en teams bij verschillende activiteiten. Geen dag is hetzelfde!
Je taken omvatten onder andere:
Uitvoeren van huishoudelijke taken zoals het opruimen en schoonmaken van ruimtes.
Voorbereiden en serveren van maaltijden en ondersteunen van cliënten bij eetmomenten.
Ondersteunen bij welzijnsactiviteiten zoals een wandeling maken, een praatje maken of een muziekje opzetten.
Signaleren van voorraadtekorten en gebreken en deze melden aan de juiste persoon.
Creëren van een huiselijke en prettige sfeer voor cliënten en medewerkers.
Waar ga je werken?
Welkom bij Slakke Weiden – een warme, levendige woonvoorziening voor 24 bewoners tussen de 21 en 90 jaar. Hier wonen mensen met een unieke levensgeschiedenis, sommigen met dementie of autisme, allemaal met hun eigen verhaal.
Onze missie? Samen zorgen voor een rustige, gelukkige en liefdevolle oude dag. In een huiselijke sfeer, met ruimte voor eigen regie, humor, dagelijkse bezigheden en fijne rituelen. Jij draagt daaraan bij – elke dag opnieuw.
We hebben een hechte band met verwanten en zijn actief in de buurt. Bewoners gaan regelmatig op pad en ook binnen is er van alles te beleven: Slakke Weiden biedt namelijk ook interne dagbesteding, waar jij af en toe een rol in speelt.
Je werkt met bewezen methodieken zoals Urlings, warme zorg, positieve bevestiging, fenomenologie en PDL – allemaal gericht op échte aandacht, nabijheid en kwaliteit van leven.
Wat bieden we jou?
Een dienstverband van 15 uur per week - werkdagen zijn donderdag, zaterdag en zondag;
Een salaris in overeenstemming met de cao gehandicaptenzorg; FWG 20; (min. €2.222,- max. €2.992,- o.b.v. 36 uur); en een interessante werkkostenregeling (voordelen bij de aanschaf van een telefoon, tablet of fiets, sportclub,…);
Lees hier meer over de CAO Gehandicaptenzorg: CAO Gehandicaptenzorg 2021-2024 | Vereniging Gehandicaptenzorg
144 verlofuren en 57 uren balansverlof per jaar op basis van een fulltime dienstverband (36 uur).
Vakantiegeld (8%), eindejaarsuitkering (8,33%), reiskostenvergoeding, onregelmatigheidstoeslag, kerstgeschenk en attentie Dag van de Zorg.